Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 3 Milyar Arttı

Kripto para birimlerinin piyasa hacminde artış.

Kripto para piyasası hacminde artış devam ediyor. Yatırımcılar son zamanda kripto para birimlerinin değerinin azalmasına rağmen kripto paraların fiyatındaki genel alım talebinin çok iyi olmasına ve balinaların piyasada hareketli davranmaya ve alım yapmaya devam ettiklerini düşünüyor. Balinaların piyasa fiyatını artırmak konusunda son derece önemli güce sahip olmaları da bu yatırımcıların aklında olan soru işaretlerinin çıkmasında büyük rol oynuyor.

Yatırımcılar piyasa hacminin 3 milyar dolar daha artması sonrasında Bitcoin fiyatının da 8.000 doları görmesi ile beraber piyasada daha fazla büyük bir beklenti içerisine girebilirler. Yatırımcıların piyasa hacmi beklentisi 250 milyar dolara kadar gidebileceği olsa da 3 milyar dolar daha kazanan kripto para piyasası hacminin 243 milyar doları görmesi ile birlikte piyasada bazı yeni piyasa hacmi artışları görülüp bugün fiyatlar artarsa 250 milyar dolar seviyesi görmek mümkün olacak.

Bitcoin 7.900 dolar sınırından kurtulur ve 8.200 doları geçerse tekrar kripto para piyasasının genel toplam hacminde bu türden bir artış beklemek doğal olarak normal olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu