Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 300 Milyar Doları Uzun Süre Sonra Geçti

Kripto para yatırımcılarının beklediği an geldi.

Bitcoin fiyatı artışa geçer geçmez, kripto para birimlerinin fiyatı ciddi oranda artış eğilimi gösterdi. Bazı yatırımcılar, piyasa fiyatındaki artışın kısa vadede daha fazla olmasını beklerken, piyasa hacminde bugün ciddi bir yükseliş oldu. Piyasa hacmi 288 milyar dolar seviyesinden önce 290 milyar doların üzerine, sonra ise 300 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin’in düne kadar 9.500 dolar seviyesinde olması ve bir gün içerisinde 300 doların üzerinde değer artışı yaşaması sadece kripto para birimi fiyatlarına değil, piyasa hacmine de yansıdı. Bitcoin dışında kripto paraların değeri yükselişe geçtiği için bazı yatırımcıların piyasa hacminin daha fazla ve daha kısa sürede 300 milyar doların üzerine çıkması beklentisi oluşmuş ancak bu beklentiler karşılanmamıştı.

300 milyar doları 1 milyar dolar geçen piyasa hacminin ne kadar süre daha bu seviyeyi koruyacağı ve ne zaman daha fazla yükseliş görecek olduğu kripto para piyasasındaki balinalar ve yatırımcılara bağlı. Yatırımcılar için bir süre boyunca daha fazla fiyat ve piyasa genel toplam hacminde artış beklentisi oluşmuş olmasına rağmen 400 milyar doların üzeri beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu