fbpx
Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi Değerinin 200 Milyarı Görmesi Mümkün

20 milyar dolar gerekiyor.

Kripto para piyasası hacminin son dönemde 180 milyar doları geçmesinden sonra piyasa hacmi değerinin ne zaman 200 milyar doları görecek olduğu konusunda merak başladı. Yatırımcılar, kripto para piyasası hacminin 200 milyar dolar veya daha fazla hacme yükselmesinin piyasanın gelişmesinde büyük faydası olduğunu ve güven verici bir hamle olan bu değerin piyasadaki tüm yatırımcıların aklında yer edinmiş olan bir gerçek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin piyasa hacminin en az 250 milyar dolar olması durumunda piyasada yükselişlerin süreklilik kazanıp değer kaybının daha düşük olacağını, piyasa hacminin yüksek olmasının hem kripto para sektöründe, hem yatırımcılar nezdinde iyi karşılık bulacağını düşünüyor.

Piyasada hakim olan Bitcoin, piyasa hacmi arttıkça yatırımcılar piyasada daha çok güven duygusu olduğunu, bunun ise piyasanın gelişmesinde çok büyük faydası olduğunu tahmin ediyorlar. Piyasa hacminin 200 milyar doları geçmesi için 20 milyar kadar değer kazanması gerektiği ve bu 20 milyar dolarlık değeri kısa vadede kazanmasının Bitcoin fiyatında yükselme olması durumunda mümkün olduğu, ancak fiyatların yükselmemesi durumunda ise düşüş olması bekleniyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box