Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi Duraksız Yükseldi: 250 Milyar Dolar

Tekrar 250 milyar doları gördü.

Kripto para piyasası hacmi durmadan yükseldi. Kripto para yatırımcıları son dönemde yaşanan fiyat yükselişlerinden beri yatırımlarının oranını artırmış ve yatırım yapmaya devam edecek olduklarının sinyalini vermişti. Yatırımcılara göre yakın zamanda kripto paralara yatırım yapanlar uzun vadede olmasa da kısa vadede yine piyasada sıkışıklık durumu ve düşüş olması ihtimalleri olsa da kazanç elde etmeyi sürdürecekler.

Bitcoin fiyatındaki yükselişin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğu konusu henüz belirsizliğini koruyor olsa da yatırımcılara göre bu durumun arkasında yatan en büyük sebepler arasında yine yatırımcılar bulunuyor.

Tartışmalar bir tarafta dursun, kripto para piyasası toplam genel hacminde sürekli olarak yükselişte devam ediyor. Piyasa hacmi yükselmeye devam ettiği sürece yatırımcılar yatırım yapmayı sürdürebilecek olduğundan ötürü 250 milyar dolar piyasa hacmi piyasaya olumlu bir katkı ve güven pompalamakta büyük öneme sahip. Birçok yatırımcının ilk olarak güven sembolü olarak dikkat ettiği toplam piyasa hacmi geçtiğimiz 1 ay önce 150 milyar doların biraz altında seyrederken, 120 milyar dolar seviyelerinden bile düşüşler sebebi ile söz ediliyordu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu