Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 213 Milyar Dolara Düştü!

Kripto para piyasası toplam hacminde düşüş devam ediyor.

Kripto para birimi piyasası hacminde düşüş devam ederken, yatırımcılar fiyatların düşmesine bağlı olarak piyasa hacminin düşmesinin piyasa fiyatını daha çok tehlikeye sürüklediğini düşünüyor. Kripto para fiyatlarının düşmeye başlaması sonrası yatırımcılar bu düşüşler ile ilgili olarak daha fazla fiyat düşüşü olup olmayacağını düşünürken, 220 milyar dolara geriledikten bir süre sonra piyasa hacmi artık 213 milyar dolara düşmüş durumda. Bitcoin fiyatının yükselmesi ve düşmesi arasındaki ince çizgi ne zaman kopsa toplam kripto para birimi piyasası hacmi düşüşe geçiyor ve fiyatların yükselmesini engelleyen bir engel oluşturuyor. Bitcoin 1800 dolardan fazla değer kaybettiği son 7 gün içerisinde pazarda yatırımcılara hiç olumlu bi gelişme sunmazken, piyasa hacminin 200 milyar dolara gidiyor olması da yatırımcıların panik satış yapmalarında en etkili sebeplerden bir tanesi olabilir.

Pazar payı oranı %68’e düştü

%72’ye yükselen Bitcoin pazar payı oranından kısa bir süre sonra Bitcoin düşüşe geçti ve altcoinler yükselişe geçti. Altcoinler değer kazanırken Bitcoin pazar payı oranı daha fazla düştü ve piyasa hacmi ile pazar payı oranında düşüşler oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu