Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacminde 300 Milyar Dolara Çok Az Kaldı

Kripto para birimi piyasasında yaşanan gelişmeler genel toplam piyasa hacmini yükseltti.

Kripto para piyasasında son dönemde yaşanan gelişmeler devam ederken, yatırımcılar piyasa hacminde yükseliş bekliyor. Çok fazla sayıda kripto para birimi yatırımcısı yükseliş beklediğini belirtirken, bir grup yatırımcı ise kazanç elde edebilecek olduğunu düşünerek yeni yatırım yapmayı sürdürüyor.

Bitcoin’de kısa süre içerisinde beklentiler yeniden 10.100 dolara işaret ederken, XRP’de ise düşüş olabilecek olduğu yönünde bazı iddialar bulunuyor. XRP’nin kısa süre içerisinde oldukça fazla değer kazanabileceği ve 0.32 dolar seviyesine yükselebileceğini iddia edenler varken, bazıları ise piyasa hacminin 286 milyar dolara yükselmesi sonrasında 14 milyar dolar daha kazandığında 300 milyar doları bulacağını ve bunun kripto paraların tamamına yakınında daha fazla yatırıma sebep olabileceğini düşünüyorlar.

Kripto para birimi piyasasında yaşanan gelişmelere bakılacak olursa 300 milyar doların kapıda olduğu söylenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu