Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacminde Yükseliş

Kripto para birimi piyasası hacmi yeniden 150 milyar dolar sınırının üzerinde çıkarak 180 milyar doları aştı.

Bir süre önce 148 milyar dolar seviyesine gerileyen piyasa hacmi yeniden yükselişe geçti. Yatırımcılar beklemedikleri yükseliş karşısında 200 milyar dolar beklentisine girerken, birçok kripto para yatırımcısı ise kısa vadede yükselişin fiyatların artışı ile yeniden 220 milyar dolar seviyesine yükselebileceğini düşünmeye başladı.

Goldman Sachs, JPMorgan ve diğer birçok yatırım bankası tarafından küresel ekonomide resesyon ve yatırım araçlarında beklenenden daha fazla düşüş olabileceği uyarısı yapılırken, Bitcoin fiyatının 6.600 doları geçerek 6.780 doları aşması piyasalarda biraz olsun rahatlama yarattı.

Beklenenden farklı olarak yükselen kripto para birimi piyasa hacminin ne zaman 220 milyar dolara yeniden yükseleceği merak edilse bile bu dönemde bu yükselişlerin yatırımcılara moral olduğunu söylemek mümkün.

Bazı yatırımcılar piyasa hacminin 200 milyar doları geçmediği sürece yatırım yapmayacak olduklarını ifade ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu