Kripto Para

Kripto Para Piyasasının Hacmi 183 Milyar Dolara Geriledi

Kripto para birimi piyasası genel hacminde bugün yeni bir düşüş gündeme geldi.

Yakın zamanda rekor düzeyde olmasa da büyük oranlarda düşüş gösteren kripto para birimi fiyatları dolayısı ile yatırımcılar piyasa hacminde de bir düşüş olacağını zaten biliyordu. 200 milyar doların altına düştüğünde riskli olarak görülen ve birçok yatırımcının 250 milyar dolar olarak kendi kendisine psikolojik sınırlar koyduğu genel hacim oranı bugün 183 milyar dolara düştü.

Bitcoin’de 400 dolarlık düşüşler bu düşüşe en büyük sebep olan etken olsa da kısa vadede yatırımcıların daha çok kazanç elde etmesini sağlayabilecek fiyatlara bile yatırımcılar güvenerek yatırım yapamadıklarından yakınıyorlar. Hem piyasa hacminin 200 milyar doların altına düşmüş olması spekülasyonları kolaylaştırıyor, hem de piyasada yaşanan gelişmeler dolayısı ile bazı yatırımcılar karar vermek konusunda son derece zorlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu