Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Yanıyor!

Kripto Para Piyasası Yanıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimlerinin giderek düşen değeri nedeniyle binlerce yatırımcı ciddi bazı sorunlar ile karşılaşıyor. Yatırımcılar, piyasa hacminin 300 milyar dolar seviyesinden aşağı düşmesi beklentisi için son 1 milyar dolar fark kalması yine panik yarattı. Bitcoin fiyatı giderek düşerken, altcoin yatırımları da giderek değer kaybediyor. Bitcoin fiyatı düşüşlerinde en büyük sebep olarak yine pazardaki yatırımcıların sürü halinde pazardan çıkması ve pazarda kalan yatırımcıların alım yapmak yerine satış yapmayı tercih etmesinden kaynaklanıyor.

Bitcoin yatırımcılarına göre altcoin yatırımlarının değerinin de düşmesi ile birlikte pazarı daha kötü günler bekliyor olabilir. Bazı yatırımcılar pazarda 300 milyar dolar seviyesinin altına düşüş olduğu dakika daha büyük satışların tetiklenecek olduğundan ve bunun sonucu Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesinin altına düşecek olduğunu düşünüyorlar.

Altcoin alanlar tedbirli olmalı

Altcoin sahibi olan kripto para yatırımcılarının bu düşüşler karşısında tedbirli olması gerektiğini belirten kripto para yorumcuları ise bu tür düşüş eylemlerinin sonucunda kaybeden tarafın sadece yatırımcılar olmadığını, kripto para borsalarının bile bu dönemde kayıplar yaşamasının mümkün olduğunu belirtmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları