Kripto Para

Kripto Para Piyasası Yeşile Döndü: Tüm Fiyatlar Arttı!

Kripto para piyasasında altcoinlerin fiyatında %5 üzerinde artış yaşandı.

Nexo

Kripto para piyasası son günlerin en iyi gelişmelerinden bir tanesini yaşadı. 10.404 dolara kadar yükselen Bitcoin fiyatı yatırımcıların yüzünü güldürürken, altcoin fiyatları da beraberinde yükselişe devam etti. Kripto para birimi yatırımlarının değerinin arttığı kripto para piyasasında bugün gün içerisinde %5 ve üzeri artışlar görmenin mümkün olduğu bir gün oldu.

Bitcoin fiyatı son zamanlarda pek fazla artış yaşamamış, 9.100 dolar altına düşeceği beklentisi ile hareket etmişti. Ancak yatırımcılar beklediklerinden fazlasını buldu ve 10.400 dolara yükselen fiyat yatırımcılara 1.000 doların üzerinde kazanç elde ettirdi.

Altcoin fiyatlarında yükseliş olması Bitcoin fiyatı ile beraber piyasada tekrar güven sağlarken, Asya merkezli yatırımcıların geri çekilme hamlelerinin bugünlerde son bulması bekleniyor. ABD merkezli yatırımcıların alımları stabil olarak devam ettirdikleri piyasada bugünlerde yaşanacak olan her fiyat artışı yatırımcılara hem moral, hem motivasyon artışı olabilir.

Beraberinde kripto para fiyatlarının yükselişe geçmesi piyasa hacmi ve pazar payı oranlarında da bazı değişimleri beraberinde getiriyor. Bitcoin fiyatının ne kadar yükseleceği hakkında henüz kripto para yatırımcılarının da kafası karıştı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı