Kripto Para

Kripto Para Piyasasında Aylar Sonra Bir İlk!

Kripto para birimi piyasasında gün içerisinde 300 milyar dolar engeli geçilerek piyasa genel toplam hacmi 301 milyar dolar seviyesine yükseldi.

Bitcoin’de beklenmeyen 10.400 dolara yükseliş sonucunda yatırımcılar ne yapacaklarını şaşırdı. Kısa süre içerisinde binlerce yeni yatırımcı mevcut fiyattan alım yapmaya başlarken bir grup balinanın bu yükselişte etkili olduğu iddia edildi. Kripto para piyasası her geçen gün daha fazla sorunla karşı karşıya kalsa bile bu dönemde yaşanan bu yükseliş yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi anında piyasa genel toplam hacmine yansıdı, piyasa hacmi 300 milyar doları uzun süredir görememiş, aksine tüm kripto paraların piyasa hacminde büyük oranlarda gerileme meydana gelmişti.

301 milyar dolarla bugün artık bir gün öncesine göre daha fazla güven veren kripto para piyasasının daha fazla yatırımcıyı bünyesine çekmesi bekleniyor. Zira 300 milyar dolar sınırı kripto para piyasası için önemli bir sınır olarak ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu