Kripto Para

Kripto Para Piyasasında Beklentiler Düşüşten Yana

Kripto para birimi yatırımcıları bugünlerde düşüş yaşanmasını bekliyor.

Çok sayıda kripto para birimi sahibi olan yatırımcı bu dönemde büyük ve önlenemeyecek bir düşüşün an meselesi olabileceğine inanıyor. İran’da yaşanan korona virüs salgınının tüm eyaletlere yayılması, Çin’in salgını durdurmak konusunda başarısız olması, Pentagon’un coronaya karşı aşı geliştirme çabasının henüz sonuç vermemiş olması gibi sebepler küresel ekonomide felaket iddialarının doğru olabileceği gerçeğine doğru gidiyor.

Bitcoin ve altcoin fiyatları FED’in faiz indirimlerinden hemen sonra 200 dolar düşerken, çok fazla düşüş olmamasının sebebi Bitcoin’in güvenilir olarak görülmesinden değil, Bitcoin’e sahip olan yatırımcıların zararda olmasından dolayı olduğu iddia edildi.

Altında güçlü talebin devam ettiği bu haftalarda en güvenilir varlığın yine altın olduğu, bu konuda altın yatırımlarının artmasına bağlı olarak Bitcoin’in düşüşe geçebileceği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu