Ana SayfaHaberlerKripto Para Piyasasında Deprem! Milyarlarca Dolar Buhar Oldu

Kripto Para Piyasasında Deprem! Milyarlarca Dolar Buhar Oldu

Takip et

Kripto para birimi yatırımcıları bugünlerde piyasada yaşanan düşüşlerin ardından gün içerisinde bir kez daha büyük ve beklenmeyen 700 dolarlık düşüşle sarsıldılar. Bitcoin fiyatının daha çok düşebileceği tartışmaları devam ederken, Bitcoin’de yaşanan 700 dolarlık düşüş altcoin piyasasında da beklenmedik düşüşlere sebep oldu.

Ethereum, XRP ve Litecoin gibi başlıca altcoinler yüzde 12’lere varan kayıplar yaşarken, altcoinlerin yükseliş döneminde Bitcoin’den fazla, ancak düşüş döneminde de Bitcoin’den daha büyük düşüşler yaşadığını bir kez daha yaşamış olduk.

Altcoin piyasasında ortalama %10 oranında değer kaybı gün içerisinde gündeme gelirken, gelecek saatlerde piyasada daha büyük düşüşlerin olması ve %19’a kadar büyük düşüşlerin devam edebileceği tartışılıyor.

Piyasa hacmi 248 milyar dolar seviyesine gerilerken, piyasa fiyatındaki düşüşlerin devam etmesine bağlı olarak son birkaç gün içerisinde 40 milyar dolarlık hacim kaybı yaşanmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları