bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasasında Hareketlilik

Kripto Para Piyasasında Hareketlilik

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasaları son günlerde hareketli günler yaşıyor. Kripto paraların değeri ise bugün itibari ile düşüşe geçmiş durumda. 23 Nisan tarihinde fiyatı artışa geçerek 5.500 doları geçen Bitcoin piyasadaki değerini katladı. Altcoin’lere bakıldığında onlar da Bitcoin gibi artışa geçmiş olsa da bir süre sonra Bitcoin karşısında düşmeye başladılar. Bugün piyasalara bakıldığında ise Bitcoin de dahil olmak üzere tüm kripto paralar değer kaybetmeye başlamış durumda. Bitcoin birçok analiste göre 6 bin dolara çıkacak ve bu sınırın ardından da muazzam bir yükseliş yaşanacaktı. Ancak sadece bir gün içerisindeki kaybın yüzde 2.90 olduğu görülüyor. Bitcoin son olarak 5.437 dolara kadar geriledi ancak piyasa hareketliliğine bakıldığında kripto paranın değerinin 5.652 dolara ulaşamayacağı da kesin olarak söylenemez.

Altcoin Piyasası Ne Durumda

Kripto paralar arasında Bitcoin dışında en fazla işlem hacmine sahip olan Altcoin’lerden EOS değeri en fazla düşen para oldu. EOS tam olarak 7.20 oranında değer kaybetti ve 4.73 Dolara geriledi. En fazla işlem gören üçüncü kripto para Ripple ise en fazla değer kaybeden ikinci para birimi oldu. Ripple’in değeri yüzde 5.10 oranında düştü ve 0.29 Dolara kadar geriledi. Ethereum’un değeri de 3.48 oranında değer kaybı yaşadı ve 163,26 dolara kadar düştü. Bu Altcoinler arasında yükseliş yaşayan tek para birimi ise Binance Coin adlı kripto para oldu. Paranın değeri bir rekor kırdı ve 24.77 dolar seviyesini gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları