Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasasında Karışıklık Devam Ediyor

Kripto Para Piyasasında Karışıklık Devam Ediyor

Takip et

Fiyatlar ile ilgili beklentilerin bir türlü tutmuyor olması, yatırımcıların karar vermekte zorlanması ve corona virüsü nedeniyle yeni yatırımlar yapılmak yerine satışların daha da fazla olması sebebiyle kripto para piyasasında ciddi problemler gündemde. Birçok yatırımcı bu dönemde yeni yatırım yapmak ve mevcut yatırımları konusunda karar vermekte zorlanırken, bazı yatırımcılar ise ellerindeki kripto paraları bile elden çıkarmayı sürdürüyor.

Bitcoin fiyatının daha fazla yükselip yükselmeyeceğinden bağımsız olarak piyasada aynı zamanda kripto para birimi borsalarına da güven azalıyor.

Özellikle Binance’a son dönemde güven azalırken, yatırımcılar bu zor dönemde Çin bağlantılı olduğu konusunda iddialar ile gündeme gelen Binance’in corona virüsünden sonra büyük zararlara uğrayabileceği, Çin’in agresif yaptırımlar uygulaması sonucunda kısıtlamalara tabii tutulmasından endişe ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları