Kripto Para

Kripto Para Piyasasında Sıralar Değişiyor

Piyasa hacmi değiştikçe sıralamada değişim gösteriyor.

Bitcoin Cash 6. sırada, EOS 4. sırada, piyasa hacimleri XRP ve Ethereum arasında birbirine çok yakın. Kripto para piyasalarında neler olduğu anlaşılamıyor. Yatırımcılar, kripto para alımlarının ve satışlarının çok sık yaşandığı son 48 saattir, piyasada olan biteden haberdar olmak için sürekli piyasayı kontrol ederken, bazı yatırımcılar ise piyasada olan biten ile ilgili olarak satış yapanların sayısının büyük oranda artmış olduğunu düşünerek, kendileri de satış yapmayı tercih ediyorlar. Mecburi olarak piyasadan satış yaparak çıkmak zorunda olan kişi sayısında da artış olması normal olarak karşılanırken, XRP ve Ethereum piyasa hacmi arasında sadece milyonlarca dolarlık farklar kaldı ve her an Ethereum 2. sıraya tekrar yükselebilir.

Tether’in başarısı

Tether 5. sırada bir süredir gücünü korurken, Bitcoin ise 1. sırada 60 milyar dolara yakın piyasa hacmi ile liderliği cebinde tutuyor. 4. sıranın sahibi EOS ise bir süredir Çinli yatırımcıların hükümet tarafından yayınlanan listelerde ”alınabilecek en iyi kripto para” olarak lanse ediliyor olmasından dolayı 4. sırada bir süre etkisini koruyabilir. EOS’un 4. sıradan 3. sıraya yükselmesi ise beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu