Haberler

Kripto Para Piyasasında Yatırımcıların Endişe Bitmedi, Hisse Senetleri Değer Kazanıyor!

Kripto para birimlerine olan güven az da olsa artmışa benziyor.

Kripto para birimi borsaları son dönemde ciddi problemler ile karşı karşıya kalmıştı. Bitcoin yatırımcıları bu dönemde ciddi problemler ile karşı karşıya kalırken, özellikle de gelecek günlerde piyasada neler olacağı konusunda bazı soru işaretleri mevcut.

Bunun yanısıra kripto para birimi Bitcoin gün içerisinde 7.400 doları geçerken, hisse senetleri ise bugün Türkiye’de beklenmedik bir değer kazandı. Bazı hisse senetleri zarardan kazanca geçerken, bir taraftan ise zararı azalan hisse senetleri yatırımcılarını memnun etmeye başladı.

Bitcoin’de yaşanan yükseliş piyasaya güven verirken, hisse senetlerinde yaşanan yükseliş yine benzer şekilde yatırımcıların Türk şirketlere olan güvenlerini kısmende olsa artırmış gibi görünüyor. Bazı yatırımcılar ise bu dönemden sonra büyük bir düşüş olacağı endişeleri ile karşı karşıya kalmış durumdalar. Neye yatırım yapacağını tam olarak kestiremeyen kişiler, kripto para, döviz, altın veya hisse senedi arasında gidip geliyor.

Bu dönemde her ne kadar hisse senetleri yükselmiş olsa da birçok uzman bu yükselişin suni bir yükseliş olduğunu ve daha büyük düşüş dalgalarının görülecek olduğunu ifade ediyorlar. Aynı şekilde kripto para piyasasında da halving olayı etkisi ile son bir kar satışı gelebileceğini ve fiyatın 7.000 dolar altına düşebileceği iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu