Kripto Para

Kripto Para Piyasasında Yükseliş: Piyasa Hacmi 280 Milyar Dolara Koşuyor

Kripto para birimi piyasa hacmi toplamı 280 milyar dolara yanaştı.

Kripto para sahiplerini sevindiren gelişmeler kısa vadede yatırımcılara olumlu geri dönüş sağlıyor. Bazı yatırımcılar kazançlarının çok daha fazla artacak olduğunu düşünürken, bir grup yatırımcı ise kazançlarının artıp artmayacağı endişesi ile yatırım yapmaktan çekiniyor. Kısa aralıklarla yatırım yapan yatırımcılar bugün kazanç elde ederken, ilerleyen günlerde fiyatların daha yüksek olması ile yatırımcıların kazancının çok daha fazla olması öngörülüyor.

Kripto para piyasası genel piyasa hacim toplamının 276 milyar dolara kadar artmasından hemen sonra 280 milyar doların kısa vadede görülecek olduğu tahmin ediliyor.

Trump etkisi

Piyasalarda Başkan Trump’ın aklanması sonrası olumlu etki gözlemlenirken, ABD’de yaşanan sıcak gelişmelerin kripto para piyasasını çok yakından etkilediğine inanılıyor. Henüz 300 milyar doları birkaç gün içerisinde göremeyebileceği düşünülse de yatırımcıların bu süre zarfında kripto para piyasası genel toplam oranı/hacminin 300 milyar doları görmesi yakındır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu