Kripto Para

Kripto Para Piyasasının Genel Hacmi 190 Milyar Dolar

Kripto para birimi piyasasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Kripto para pazarında yaşanan son gelişmeler gösteriyor ki yatırımcılar kısa vadede alımlara daha çok yatırım yaptılar. Bitcoin alanların sayısı son yükseliş ile beraber artarken bazı kripto para birimi sahipleri ise düşen piyasa koşullarına bakarak acil panik satış yapmışlardı.

Piyasa hacminde 200 milyar dolar seviyesinin altında olmasına bağlı sebeplerden ötürü kripto para piyasasında bazı kripto para birimi sahipleri yeni yatırım yapmaktan çekiniyor ve geri duruyorlar. Piyasa fiyatındaki gelişmelerin yanısıra piyasa hacmi birçok yatırımcı için piyasaya güvenin temel sembollerinden bir tanesi.

Eğer ki piyasa hacmi 180 milyar dolar seviyesine geriler ise 200 milyar dolar beklentileri kısa süreliğine de olsa sekteye uğrayacak olduğundan bu seviyenin son derece önemli olduğunu söylemek gerek.

Öte yandan en sonki yükseliş ve düşüşlerden altcoinler oldukça olumsuz etkilenirken BTC hakimiyeti yüzde 69 seviyelerine yükselmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu