Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasasının Hacmi 222 Milyar Dolarda Seyrediyor

Kripto Para Piyasasının Hacmi 222 Milyar Dolarda Seyrediyor

Takip et

Yatırımcı sayısı her geçen gün artıyor, daha fazla yatırım yapanların sayısında da artışlar yaşanıyor. Bu dönemde kripto paralara olan ilgi yükseliş eğilimi gösterirken, birçok kripto para yatırımcısı ise piyasa durumunu yakından takip etmeyi sürdürüyor.

Bugünlerde piyasa hacmi 220 milyar dolar seviyesinin üzerinde 222 milyar dolarda iken, yatırımcılar özellikle son günlerde piyasa hacminde daha büyük oranlarda artışlar yaşanmasını öngörmekteler.

Bazı kripto para analistleri bu dönemde piyasa hacminin genelinde 250 milyar doları geçecek adımlar ve artışlar görmenin mümkün olacağına değinirken, çok sayıda kripto para yatırımcısı ise kısa vadede piyasa hacminde 230 milyar doların görülebileceğini, ancak 250 milyar doları görecek bir yükseliş veya yatırımcı sayısında artış olmayacağını düşünmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları