Kripto Para

‘Kripto Para Camiasına Müjde’ Bloomberg HT’de Kripto Para Programı Yapılacak

Bloomberg HT'de her Cuma 13.30'da kripto para özel programı yapılacak.

Nexo

Bloomberg HT, Türkiye’nin ekonomi alanında en fazla bilinen televizyon kanallarından bir tanesi. Kripto paralar konusunda bugüne kadar ilgi çekici televizyon yayınları Türkçe olarak yapılmamış ve Türk televizyonları kripto paraları daha önce hiç konuşmamıştı. Bloomberg HT’de yeni başlayan program ile kripto para birimi sahipleri ve kripto paralar ile ilgili olan Türklerin ilgisini çekecek özel bir program yapılacak ve programda kripto para birimleri konuşulacak. Bitcoin, altcoin ve Blockchain teknolojisi konularının gündeme gelebilecek olduğu tahmin edilen program hakkında henüz nasıl konsepte sahip olacağı hakkında bilgi verilmedi.

İsmail Hakkı Polat’ın kripto para programının ilk canlı yayın konuğu olacağı ve Hande Berktan’ın kripto para birimleri hakkında kendisine soracak olduğu sorulara yanıt vererek kripto para takipçilerini yönlendirecek olduğu açıklandı. – Programın formatı ise belli oldu.

Kripto para birimi ile ilgili bir program yapılmış olması Türkiye’de kripto para birimi sahipleri açısından oldukça iyi bir gelişme olacak. Kripto para programı ile ilgili detayların gelecek haftalarda daha iyi belli olması bekleniyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı