Kripto Para

‘Kripto Para Camiasına Müjde’ Bloomberg HT’de Kripto Para Programı Yapılacak

Bloomberg HT'de her Cuma 13.30'da kripto para özel programı yapılacak.

Bloomberg HT, Türkiye’nin ekonomi alanında en fazla bilinen televizyon kanallarından bir tanesi. Kripto paralar konusunda bugüne kadar ilgi çekici televizyon yayınları Türkçe olarak yapılmamış ve Türk televizyonları kripto paraları daha önce hiç konuşmamıştı. Bloomberg HT’de yeni başlayan program ile kripto para birimi sahipleri ve kripto paralar ile ilgili olan Türklerin ilgisini çekecek özel bir program yapılacak ve programda kripto para birimleri konuşulacak. Bitcoin, altcoin ve Blockchain teknolojisi konularının gündeme gelebilecek olduğu tahmin edilen program hakkında henüz nasıl konsepte sahip olacağı hakkında bilgi verilmedi.

İsmail Hakkı Polat’ın kripto para programının ilk canlı yayın konuğu olacağı ve Hande Berktan’ın kripto para birimleri hakkında kendisine soracak olduğu sorulara yanıt vererek kripto para takipçilerini yönlendirecek olduğu açıklandı. – Programın formatı ise belli oldu.

Kripto para birimi ile ilgili bir program yapılmış olması Türkiye’de kripto para birimi sahipleri açısından oldukça iyi bir gelişme olacak. Kripto para programı ile ilgili detayların gelecek haftalarda daha iyi belli olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu