Kripto Para

Kripto Para Sahipleri Neden İstediklerini Alamıyor?

Kripto para birimi sahipleri neden dolayı istediklerini bulamıyor?

Kripto para birimi yatırımcısı olan ve kripto para birimi sahibi olmak isteyen çok fazla insan var. Bu insanlar yakın dönemde kripto para birimi sahibi olma konusunda Bitcoin fiyatında 200 dolar artış olması veya 1000 dolar artış olmasının çok iyi artış olup olmadığı hakkında bazı soru işaretlerine sahipler. Bu soru işaretlerini giderecek olan kripto para piyasası ise beklenmedik bir takım gelişmeler karşısında bugün 300 dolar seviyesinde artsa bile yatırımcılar istediğini alamadılar.

Bitcoin sahibi olan kripto para yatırımcılarının bir süredir alım yapmıyor olmalarının sebeplerinden birisi ise piyasada son dönemde yükseliş ve düşüşler arasında git geller yaşanmasından kaynaklanıyor. Bugün 8.300 dolara yükselen BTC yarın 8000 dolara gerileyebilir ve fiyatlar bu sebeple değer kaybına uğrayabilir. Bazen 8.000 dolar seviyesi çok yüksek bir kazanç getirebilir ama çoğu zaman için kısa süreli yatırımcılar büyük kazançlar elde etme fırsatına erişemeyebilirler.

Peki kripto para birimi sahipleri neden istediklerini alamıyor? Bunun en önemli sebebi kısa süreli veya uzun süreli yatırımlarında doğru zamanı seçmemeleri. Hem alım, hem satış için doğru zamanı seçmeyen kripto para birimi yatırımcısı istediğini bulamıyor ve bunun sonrasında ise elindekini de kayıp ile başka kişilere verebiliyor. Bunu engelleyebilecek tek şey ise tüm kripto para birimi sahibi olan yatırımcıların doğru zamanda alım, doğru zamanda satış yapmasından geçer. Eğer yatırımcı uzun vadeli hiç satışlara sıcak bakmıyorsa beraberinde kayıplar yaşamaları doğal olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu