coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto para sahiplerini büyük artış bekliyor olabilir

Kripto para sahiplerini büyük artış bekliyor olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatına dair beklentiler gün geçtikçe daha fazla çoğalıyor. Sürekli olarak artan beklentiler ve sürekli olarak artış gösteren kripto para yükseliş beklentisinin kısa süre içerisinde gerçek olabilecek olduğu iddia ediliyor. Kripto paraların mevcutta düşük seviyede olması ve yatırımcılarını üzmesi bir yana dururken, gelecek 3 aylık süreçte tekrar büyük artışların yaşanmaması için sebep olmaması, ETF konusunda tartışmaların bir yerde son bulabilecek olmasının beklentisinin Bitcoin fiyatında asıl artışları tetikleyecek olan ana unsurlardan bir tanesi olduğu belirtiliyor.

Bitcoin fiyatı rekor kırabilir!

2018 yılı sonu veya 2019 yılı başında Bitcoin fiyatının rekor kırabilecek olduğu iddia edilirken, rekor seviyesinin en az 20.000 dolar, en fazla 30.000 dolar arasında olması beleniyor. Bitcoin’e dair beklentiler arttıkça ve kripto para fiyatları bu seviyede durdukça sonuç ne zaman değişir veya ne zaman artışlar olur? Bunu belirlemek mümkün olmayacak. Bitcoin’in yıl sonunda kesin bir artış yaşaması konusunda ise analistlerin kesin görüşleri olduğu üzere, bazı analistlere göre bu beklentiler için bir süre daha beklemek ve öyle yorum yapmak daha olumlu bir sonuç yaratacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail