HaberlerKripto Para

Kripto Para Saldırılarının 2020’de Artması Bekleniyor

Siber güvenlik uzmanları 2020'de kripto paralara yönelik siber saldırıların daha da fazla olacağını bildiriyor.

Kripto para birimi saldırıları 2019 yılının başından beri her zaman için kripto para haberleri gündeminin ilk sıralarında yer aldı. Kripto para birimi sahibi olan yatırımcı kimseler ise fiyatların daha çok stabil kalması için güvenlik endişelerinin olmaması gerektiğini, aksi durumda panik satışların daha da fazla artabilecek olduğunu düşünüyor.

Kripto para birimi yatırımcıları bu tür siber saldırılar karşısında neler yapabilecek olduklarını iyi bilemeyebiliyorlar ve panik yaparak borsadaki hesaplarına girmek isteyebiliyorlar.

Siber güvenlik uzmanları ise kripto para birimi borsalarının daha fazla önlemler almaları gerektiğini ve bu önlemlerin dışında yatırımcı kimselerin daha fazla bilinçli hale gelmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

2019’da milyarlarca dolar değerinde kripto para biriminin çalınmış olduğunu gösteren veriler bu oranın 2020 yılında daha da artacağına işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu