blank
Bitcoin

Kripto Para Satışı Ne Zaman Yapılmalı, Beklemeli Mi?

Kripto paraların artış yaşamaya başlaması forum ve sosyal medya sitelerinde ”Bitcoin ne zaman satarsam kar ederim?” sorusunu beraberinde getirdi. Kripto para sahibi kişiler yatırımcılar olarak ne zaman satış yapmaları gerektiğinden emin olamadıklarını ama kripto paralarını ellerinden çıkarmak için bu zamanın uygun olup olmadığını, hemen bir artış olduğunda satış yapıp sonra beklemeye geçmenin faydalı olup olmadığını sormaya başladılar.

Yatırımcılar kripto paralarını satmak için uygun zamanın hangi zaman olduğunu belirleyemedikleri ve tek başlarına karar almak istemediklerinden öneri ve tavsiyeler aramaya başladılar.

Hemen Satış Yapılmamalı

Kripto paraların asıl kar elde ettirecek olduğu zaman dilimi orta ve uzun vadeli zaman dilimleridir. Bunun için yatırım yaptıktan sonra en ufak bir artışta elde bulunan yatırımı çıkarmamak ve aksine elde bulunan yatırımı tutmak fazlası ile önem taşımaktadır. Yatırımcıların ellerinde tutacak oldukları yatırımlar uzun vadede daha karlı seviyeye gelebilir. Kısa vadede satışlar ise Bitcoin fiyatı ortalama 5000 dolar artar ise daha uygun ve risksiz bir satış olur.

Yasal Uyarı: Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu