Haberler

Kripto Para Savunucusu Sözde ABD Başkan Adayı Andrew Yang Geri Çekildi

ABD'de 2020 yılı Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimlerinde başkan adayı olmak isteyen Andrew Yang, kendisinin kazanamayacak olduğunun açık ve net olarak kesinleştiğini açıkladı.

ABD’de yapılacak Kasım 2020’deki başkanlık seçimlerine kripto para savunucusu matematikçi Andrew Yang, katılacak olduğunu açıkladıktan bir süre sonra bugün geri adım attı. Kendisinin bir matematik uzmanı olduğunu ve anketler ve verilerin kendisinin asla bu seçimi kazanamayacak olduğunu gösterdiğini açıklayan Andrew Yang, “Ben bir matematikçiyim, bu yarışı asla kazanamayacağım ortada, daha fazlasına gerek yok, başkanlık yarışından çekilmeye karar vermiş bulunmaktayım.” dedi.

Andrew Yang, Twitter.com’da kendisine ait resmî hesabı üzerinden attığı tweet ile kendisinin geri adım atmayacak olduğunu ve gelecekte tekrar aday olabileceğini açıklayarak, 45 yaşında olduğuna dikkat çekti.

Henüz orta yaşlı olan matematikçi bu seçimlerde yerel bölgeden bile %1 oranında oy toplayamadı ve bu sebeple yarışı kazanması mümkün görülmüyordu.

ABD’de yeni yarışın yine Başkan Donald Trump tarafından kazanılması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu