bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Sektörüne CoinMarketCap Yön Veriyor

Kripto Para Sektörüne CoinMarketCap Yön Veriyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CoinMarketCap gücünü bilmeyen kendisine ”ben kripto para yatırımcısıyım” demesin. Kripto para yatırımcıları kendi borsalarındaki güncel Bitcoin fiyatını takip ederken en doğru sonuçları alabilmek için CoinMarketCap sitesinden fiyatları ve piyasa hacmini takip ediyor. Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceğini yakından ilgilendiren bu site her ay milyonlarca dolar değerinde kazanç elde ederken, kripto para sektörünü yönlendiren, yöneten ve düzenleyen site olarak hafızalara kazınmış.

Eğer bugün CoinMarketCap kapanırsa kripto para piyasasında ciddi çöküşler olabilir. Alternatifleri yok mu? Var. Var olmasına var ama kripto para sektörünün temsilcilerinden, en sıradan yatırımcısına kadar herkes kripto para fiyatlarını CoinMarketCap sitesinden takip etmek istiyor.

Tüm bunlar ise kripto para birimi fiyatlarının yine sektörde CoinMarketCap tarafından belirleniyor olmasına, borsaların fiyat konusunda yaptıkları düzenlemeler ve sistemlerini de CoinMarketCap ortalamasına göre almalarına neden olmakta. Aktif olarak birçok kripto para yatırımcısı her gün CoinMarketCap sitesini açık tutuyor ve her saat bu siteyi kontrol ederek fiyatları izliyor.

  • CoinMarketCap ücretsiz olarak fiyat ve piyasa hacmi görüntülenmesine izin veriyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları