Ana SayfaKripto ParaKripto Para Sektörünün Bilindik İsimleri HEX'i Destekliyor Mu?

Kripto Para Sektörünün Bilindik İsimleri HEX’i Destekliyor Mu?

Takip et

HEX hakkında bir ‘dolandırıcılık projesi’ olduğu yönünde son dönemde iddialar var ancak görünen o ki Roger Ver destekli Bitcoin.com isimli kripto para birimi borsası bu iddialara aldırış etmeden ve HEX’e destek verme girişimlerine izin vererek listelemeye başladı. Kripto para birimi projesi olarak kabul görmeyen ve çok sayıda insan tarafından 10 gün içerisinde milyonlarca defa eleştiri konusu olan HEX’in borsalarda listelenmesi bazı kimselerin ”kripto para sektörünün bilindik isimleri HEX’i neden destekliyor, dolandırıcılık projelerine bu kadar çok mu ilgi gösteriyorlar?” tepkisine sebep oldu.

Roger Ver konu hakkında herhangi bir açıklama yapmazken kripto para camiasından çok sayıda yatırımcı ön planda olan isimlerin para karşılığında dolandırıcılık amaçlı sitelerin, kripto para projelerinin ve daha birçoklarının reklamını ‘bile bile’ yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini iddia ettiler.

Kim ne yapar, ne için para alır bilmiyoruz ancak her kripto para birimine güvenilmemesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları