Haberler

Kripto Para Şirketleri Twitter’da Sponsorlu Reklamlara Daha Çok İlgi Göstermeye Başladı

Kripto para vakıf ve şirketleri son dönemde sosyal medya sitelerini ve de özellikle Twitter'ı aktif olarak kullanmaya başladı.

Twitter ve diğer sosyal medya siteleri insanların günümüzde en aktif kullandıkları ve kripto para birimi yatırımcılarının da yorum ve öneriler paylaştığı siteler arasında yer alıyor. TRON Vakfı ve diğer birçok kripto para şirketi ile kripto para borsası gibi isimler son dönemde Türkiye/Türkçe dilini de kapsayacak şekilde Twitter gündem bölümü başta olmak üzere sponsorlu içerik reklamları vermeye devam ediyorlar.

Bu dönemde özellikle kripto para birimi borsalarının olmasa da kripto para etkinlikleri ile ilgili reklamların çok sayıda kullanıcının karşısına çıkmaya başladığı, aynı zamanda kripto paralar ile ilgili isimlerin sponsorlu reklamlar almaya devam ettikleri belirtiliyor.

Kısa süre içerisinde bu reklamların ve sponsorlu içeriklerin sayısının pandemi dönemi nedeniyle artması beklenmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu