Haberler

Kripto Para Toplantılarının Tamamı Ertelenecek Mi?

Kripto para birimi toplantılarına erteleme...

Kripto para birimi toplantılarının tamamının ertelenip ertelenmeyeceği ile ilgili soru işaretlerine yanıt aranıyor. ABD ve diğer ülkelerde Nisan ayından itibaren yapılması beklenen birçok kripto para buluşması-toplantısı bulunuyor ve bunların büyük bir bölümünü kripto para borsaları, kripto para yorumcuları gibi isimler tarafından desteklenen organizasyonlar oluşturuyor.

Bu dönemde corona virüs nedeniyle yasaklar uygulanırken, en ufak bir kripto para toplantısına bile katılımın uçuşlar olmadığı için mümkün olmayacağından söz ediliyor.

Ancak ABD ve diğer ülkelerde yapılacak olan toplantıların ertelenme sebeplerinden bir tanesi sadece corona değil. Eğer ki uçak biletleri satılıyor olsaydı bugün bu toplantıların inatla yapılabileceğinden söz ediliyor.

Corona virüsü nedeniyle uçak biletlerinin satışının olmamasına bağlı olarak tüm büyük ve küçük çaplı toplantılar bugün ertelenmiş gözüküyor. Özellikle yurtdışı toplantıların tamamı iptal edilmiş – ertelenmiş – durumda.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu