Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Vadeli Sözleşmesi Fiziksel Hale Getiriliyor

Kripto Para Vadeli Sözleşmesi Fiziksel Hale Getiriliyor

Takip et

Dünya genelinde coin piyasalarında kullanılmakta olan kripto para vadeli sözleşmesi fiziksel hale getirilerek kullanılacak. Kısacası artık tüm işlemler kağıt üzerinde de güvence altına alınarak insanların daha düzgün bir şekilde güvenle işlem yapabilmeleri için gereken önlemler alınacak. Esas amaç ise fiyat anlamında daha güvenilir ve daha korunaklı bir sistemi meydana getirmiş olmak.

CoinfloorEX tarafından gerçekleştirilen bir uygulama olarak kısa süre içerisinde yatırım piyasalarında adından söz ettiren bu uygulama, güven arz ediyor. Esas amaç ise kripto paralar içerisinde gerçek anlamda kaliteli olanların kalabilmesi ve fiyat paritelerinin daima güvende olabilmesi. Bunun için Exchange adı altında CoinflorEX geliştirildi.

Esas Amaç İstikrar ve İhtiyaçlara Yönelik Çözümler

Şirket kanadından tabi ki konu ile alakalı olarak somut açıklamalar yapılmaya başlandı. Bizlerde bu açıklamaları her zaman olduğu gibi sizlere sunmak istedik. CoinfloorEX sisteminin fiziksel sözleşme ile olan esas amacı, kripto paraların istikrarlı hale gelmesi. Hem de yatırımcı ile aracı kurum haklarının hukuki olarak da dayanaklara tutunması. Şirket nezdinde yapılan resmi açıklama ise aşağıdaki gibidir;

Amacımız, gerçek para birimi ve kripto para birimi arasında, kripto paraların istikrarını ve sürekliliğini sağlamak için bir köprü oluşturmak. Piyasa katılımcıları vadeli işlem sözleşmelerinin nakit paralardan fiziksel anlaşmaya geçmesini talep ediyorlar.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları