Haberler

Kripto Para Yasakları Geri Geliyor! – İlk Detaylar Geldi!

Hükümet kripto para birimlerini yasaklamak konusunda çok ısrarcı.

Hindistan’dan er ya da geç gelecek olan haber gelmedi ancak gelecek olan haberin spoiler kısmı geldi. Hindistan’da Maliye Bakanlığı 1 Ekim’e kadar devam edecek olan meclis görüşmelerinde kripto para birimlerinin yasaklanması tartışmalarına katılacak ve iddialara göre kripto para birimlerine karşı ülkede Yüksek Mahkeme olarak bilinen en yüksek mahkemenin kararına rağmen yasak uygulanacak.

Modi yönetiminin kripto para birimlerini ‘düşman’ olarak gördüğü ve bu ‘azılı düşmana’ karşı çok radikal adımlar atarak yasaklar uygulayacağı beklentisi yeniden artışta.

Yasakların 1 Ekim’den sonra başlaması beklenmezken, yasak ile ilgili yasal düzenlemelerin uzun sürebileceği, özellikle corona virüsüne bağlı sebepler dolayısı ile yasakların kademeli olarak uygulamaya konulmasının mümkün olacağı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu