Haberler

Kripto Para Yayıncıları İçin En İyisi Yine YouTube

YouTube kısa süre önce kripto para birimi ile ilgili Bitcoin adının geçtiği videoları bile kaldırmaya yönelik bir takım adımlar atmış ancak daha sonrasında bir YouTube yetkilisi bu durumun hatalı bir adım olduğunu kabul etmişti.

Bir süre önce yaşanan bu olaydan hemen sonra kripto para camiasından bazı isimler ‘YouTube yerine farklı bir alternatif bularak hareket etmek zorundayız!’ düşüncesinde hareket ederken, yasak kaldırıldıktan sonra bazı kripto para birimi ile ilgili yayın yapan yayıncılar kendi yayınlarından YouTube ve diğerlerinin kazanç elde ettiklerine dikkat çekti.

Her yayınlanan videodan kendileri gibi YouTube platformunun yani Google’ın kazanç elde ettiğine değinen video içerik üreticileri, bu yasağın kaldırılmasının olumlu bir adım olduğunu ve başka bir platformda yayın yapmanın mümkün olmadığını düşündüklerine değindi.

YouTube sayesinde yayınlarından kazanç sağladıklarını ancak başka platformların kendilerine bu kadar kazanç vermeyecekleri için YouTube’un tek seçenek olduğuna dikkat çektiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu