Kripto Para

Kripto paralar 2 gün üst üste kırmızı alarm verdi

XRP ve Bitcoin Cash gerilemeye başladı.

Bitcoin dahil tüm kripto para birimlerinde 2 gündür üst üste düşüşler devam ediyor. Bitcoin Cash 2 gün içerisinde en fazla değer kaybı yaşayan kripto para birimi olurken, Bitcoin ise %3 oranında ortalama değer kaybı yaşadı. İlk 5 büyük kripto para biriminden 5 tanesi de 2 gün üst üste değer kaybı yaşarken, yaşanan bu değer kaybının oranının düşük olmasına rağmen ortalama %4 oranında düşüş yaşandı. Bitcoin fiyatının dengeli duruşu ise bu süreçte değişmedi ve ortalama olarak 150 dolarlık düşüş ve 100 dolarlık artışlar gördü.

Bitcoin Cash ise 636 dolar seviyesinden gerilemeye başladı ve 600 dolar seviyesinde kendisini dengelemişti. Bugün 563 dolar seviyesine gerilemiş olan Bitcoin Cash yatırımcılara sunduğu yükselişlerin hemen ardından büyük bir düşüş yaşaması hayal kırıklığına sebep oldu.

XRP 0.50 dolara geriledi

XRP’de ise düşüşler 2 gün üst üste düşüş yaşayan kripto para birimlerinden birisi oldu, 0.50 dolar seviyesine düşen XRP, bu düşüş ile 0.53 dolar seviyesinden 0.03 dolar değer kaybı yaşaması yatırımcılar üzerinde pek fazla etkili olmadı. Bitcoin ise ortalama 48 saat içerisinde %4 oranında değer kaybı yaşadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu