Kripto Para

Kripto Paralar 2020’de Değer Kazanabilir!

Bitcoin hakkında iddaların bazıları iç açıcı değil.

Kripto paraların 2020 yılında değer kazanacak olduğunu iddia eden analistler haklı çıkabilir. Kripto para piyasasında bugün ilk 10 kripto para biriminden daha fazlasının değer kaybı ile başlayan süreçte, yatırımcılar sürekli olarak kayıplar yaşadı. Kripto para fiyatlarının rekor düşüş gösterdiği 2018 yılından sonra 2019 yılı da kripto para sahipleri için iyi geçmedi ve piyasa fiyatları sürekli olarak düşüş eğilimi gösterdi. Bitcoin fiyatının tek başına düşerek beraberinde tüm kripto para birimlerini düşüren etkisi de piyasada büyük kayıplar ile geri döndü.

2018 yılı sonunda bombayı Bitcoin Cash hard forku patlattı ve piyasanın darmaduman olmasına yol açtı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile devam eden sürede Ocak 2019’da beklenen olmadı ve yükseliş gerçekleşmedi. Piyasa hacminin azalmasına bağlı olarak piyasa fiyatı da düştü. Bitcoin fiyatının düşüşü hakkında kripto para analistlerinin bazıları 2020 yılına dek bu düşüşlerin devam edecek olduğunu, piyasa fiyatının düşmeye devam edecek olduğunu iddia etti.

2020 yılı iyi geçer, 2019 kötü geçer

2019 yılının kötü geçecek olduğunu iddia eden kripto para analistlerine göre piyasada yaşanan düşüşler 2019 sonuna kadar devam edecek ve piyasa hacmi düşüş seviyesinde kalacak. Bitcoin fiyatının yükselmesi için 2020 yılının beklenmesini öneren kripto para analistleri, piyasa hacminin düşük kalacak ve piyasa fiyatının düşük kalacak olduğu 2020 yılına yakın zamanda ise kripto para fiyatlarının yükselecek olduğunu düşünüyorlar. Kripto para fiyatlarının yükselmesi için 10 ay kadar süre olduğunu düşünen analistlerin bu görüşlerinin ne kadar doğru olduğu ise bu sene sonunda belli olacak. Bazı kripto para analistlerinin 2019 yılı 6. ayından sonra fiyatların yükselmesini beklemesi ise piyasanın gelecek birkaç ayının çok önemli olduğu ortada. Bitcoin fiyatlarının yükselmesini bekleyen ABD’li ve Asyalı yatırımcıların dışında Türk yatırımcılarda gelecek birkaç ay içerisinde ne kadar kazanç ve ne kadar zarar yaşayacak olduklarını haklı olarak merak ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu