binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Paralar 25 Milyar Dolar Değer Kazandı!

Kripto Paralar 25 Milyar Dolar Değer Kazandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasaları 25 milyar dolar değer kazandı. Dünyanın en fazla değer gören kripto parası konumunda olan Bitcoin piyasa değerinde %19 oranında artış yaşayarak 25 milyar dolarlık piyasa hacmi artışının en büyük pasta dilimini kazanan kripto para oldu. Ethereum ise ikinci en büyük dilimi kapan ikinci kripto para oldu. Kripto para dünyasında bu denli artış pek büyük bir artış olmamasına rağmen piyasa hacminin 300 milyar dolar seviyesinde olduğu, sürekli olarak yükseliş durumunun devam etmesi adına yatırımcıların ve kripto para yöneticilerinin gerekli önlemleri aldığı öğrenildi.

Litecoin yöneticisi-kurucusu Charlie Lee‘nin bu hafta yaptığı açıklamalar sonrasında en fazla değer kazanan kripto para Litecoin oldu. Ethereum ve Bitcoin ise piyasa hacmi oranında yükseliş yaşayarak kendi değerlerini en fazla arttıran 2 kripto paradan birisi olarak tarihe geçti.

Varlık Sahibi Kişiler Dikkatli Şekilde Takip Etti

7 gün içerisinde kripto paralarda yaşanan artış ve düşüşleri varlık sahibi kimseler dikkatle takip ederken, varlıklarını satan ve yeni yatırımlar yapan binlerce kullanıcı mevcut durumda. Kripto paralara dair gelecek haftalarda piyasa hacminde pek bir artış beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail