bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Paralar Değer Kaybediyor

Kripto Paralar Değer Kaybediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para pazarında son zamanlarda yaşanan değişimler yatırımcıların fiyat konusunda tepkilerine sebep olduğu kadar zaman zaman da yatırımcılara bir alım fırsatı yarattığı mesajı veriyor. Kripto para pazarının bir süredir değer kayıplarından ötürü kayıplar ile gündemi sarsması yatırımcıların kararsızlık çekmesine neden olmuş olsa bile bugün 10.000 doların altına düşüş olması bazı yatırımcıları tedirgin ediyor.

Kripto para birimlerinin değerinin düşüşü yatırımcıların piyasada kararlarını etkilemekte ve yatırım yapmak isteyen yeni kripto para sahiplerinin piyasaya girişini daha zorlaştırmakta.

Bitcoin 10.200 dolar seviyesine yakın fiyatla alıcı bulurken, bu dönemde yatırımcı kimselerin doğru kararlar vermemesi durumunda sonuçlarının daha kötü olabileceği tahmin ediliyor. Bitcoin yatırımcılarının altcoin ile birlikte Bitcoin almasının bir alternatif olabilecek olduğu, bunun ise yatırımcılara bazı düşüşler ve yükselişler sonrasında risklerini azaltsa bile kazanç konusunda bekledikleri performansı veremeyebilecek olduğu konuşuluyor. Kripto para pazarındaki yatırımcılar Bitcoin’i bu dönemde orta vadeli veya uzun vadeli tercih etmeleri durumunda daha fazla kazançlı çıkabilir ve bekledikleri kazanç oranlarını ancak o zaman görebilirler. Bitcoin’i yükseltecek veya düşürebilecek olan nedenlerden bir tanesi ise bu dönemde yaşanan kararsızlıklar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları