Kripto Para

Kripto Paralar Düşmeye Başladı!

Kripto paralar tekrar düşüyor.

Nexo

Kripto para birimleri beklenmedik bir şekilde düşmeye başladı. 4.850 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin fiyatı, yatırımcıları korkuttu. Bitcoin fiyatının düşmeye devam edip etmeyecek olduğunu merakla bekleyen kripto para sahipleri, 5.000 dolar seviyesinden daha fazla fiyata çıkan Bitcoin bir anda düşmeye başlaması ile tekrar ayı piyasasının yatırımcılara yüzünü göstermiş olabileceği belirtiliyor.

Bitcoin Cash fiyatıda düşmeye başladı. Bitcoin fiyatı ve Bitcoin Cash fiyatının düşmesi sonucunda piyasada hacim düşüşleri başladı. Bitcoin Cash ve Bitcoin fiyatındaki düşüşün kipto para piyasasına olumsuz yansımamasının mümkün değil iken, yatırımcılar piyasanın ne kadar düşecek olduğunu merak ediyor.

Piyasa tekrar düşüyor

Piyasanın tekrar düşmeye başlamasının arkasında bazı yatırımcıların büyük oranda satışlar yapması bulunuyor olabilir. Kripto para yatırımcılarının yakın gelecekte yatırım yapıp yapmama konusunda karar vererek piyasayı tekrar dikkatli olarak takip etmeleri gerek.

Bitcoin sahiplerinin yakın zamanda olabilecek düşüşlere karşı bazı önlemler almasında fayda var. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin ne zaman tekrar 5.000 doları göreceğini şimdiden düşünmeye başladı. Bitcoin fiyatının bazı kripto para borsalarında 4.848 dolar seviyesini gördüğü belirtiliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı