Kripto Para

Kripto Paralar Faiz Kazandıracak

Hindistan'da yeni faiz açıklaması.

Hintli bir kripto para borsası olan Coindcx, 5 dijital varlık için bir kripto para ödünç verme servisi olduğunu açıkladı. Kripto varlıklarını borsada tutmaya karar veren kullanıcıların borsada faiz kazanabileceği bir riskten korunma planı gibi. BTC, USDT, BNB, XRP ve ETH için hizmetler sağlayacak olan 5 kripto para biriminden birisi olarak seçildi.

Kripto varlıkları, kullanıcılara Bitcoin için  %2.0, USDT için %1, BNB için %1, Ripple için %0.75 ve Ethereum için %0.75 faiz oranlarını kazandıracak. Faiz oranları aylık bazda ve kripto borç verme hizmetleri açık olduğunda kazanılabilecek ve borsa tarafından değiştirilebilecek.

Coindcx CEO’su Sumit Gupta, Bitcoin’in platformunda en yüksek faiz oranlarına sahip olduğunu, çünkü borsadaki hizmetlerin çoğunun Bitcoin’e karşı eşleştirildiğini ve marj ticaretinin büyük kısmının BTC ile yapıldığını ve madeni para için yüksek talep yarattığını açıkladı.

Bir ilk değil

Hindistan’da kripto para biriminin kullanımı henüz yasal değildir, ancak düzenleyici çerçevenin taslaklarının hazırlanmasından sorumlu hükümet komitesi son zamanlarda düzenlemelerin kesinleşmenin eşiğine geldiği ve yakında yürürlüğe gireceği konusunda birkaç kez güvence verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu