Kripto HaberleriHaberlerKripto Paralar G20'de Yine Gündeme Gelmedi!

Kripto Paralar G20’de Yine Gündeme Gelmedi!

Takip et

Kripto paralar hakkında her G20 zirvesinde yeni bir açıklama yapılması ve yeni yapılacak olan açıklama sonucunda Bitcoin ve altcoin yatırımlarının çok daha fazla değer kazanabilecek olduğunu iddia eden haberler basında çıkıyor. Ne kadar fazla kripto para yatırımı yapan insan olursa olsun G20’den yapılacak olan olumlu bir kripto para açıklamasının bile piyasaya sunacak olduğu katkı son derece fazla olabilir.

24 saat önce G20 kapanışında yapılan açıklamada tüm G20 ülkelerinin FATF tarafından alınan kararlar ve açıklamalara uygun hareket edecek oldukları ve güvenlik hakkında tüm konuların G20 üyeleri için en önemsenen konu olduğu açıklandı. Bitcoin ve altcoin hakkında yasal olarak nasıl adım atılacak olduğu hakkında herhangi bir basın açıklaması yapılmazken, kripto para pazarını yakından ilgilendiren bu konularda G20 üyesi ülkelerin kendilerine ait açıklamaları olsa da toplu bir imza veya anlaşma yok.

Kripto para yatırımcılarının giderek artan yasal taleplerini asla karşılamayan bazı devletler G20’de ortak bir imza isteği olsa da bunu geri çevirebilir. En başta da Suudi Arabistan.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları