Haberler

Kripto Paralar Hakkında ”Siyonizm” İddiaları Doğru Mu?

Kripto paralar hakkında İslam dünyasına inanan bir grup kripto paraların siyonistler tarafından ortaya atıldığını ve dünyayı bu yönde yönetmek adına hareket ettikleri iddialarında bulunmayı sürdürüyor.

Siyonizm iddiaları son günlerde de alevlenmiş durumda iken bunun arkasında yatan neden kripto paraların bir anda bu kadar fazla popüler olmasının arkasında çok büyük güçlerin olması gerekliliği, bu güçlerin siyonizme hizmet eden kişiler ve güçler olduğu yönünde.

Bunun doğruluğu ne kadar? Diye sorulacak olursa Bitcoin, NEO, Ethereum veya farklı bir kripto paranın  siyonizm tarafından ortaya çıkarılmış olması muhtemel olabilir. İlk atış siyonistler tarafından yapılmış olabilir ama asıl amacı dışına çıkan bu iddiaları ortaya atanlardır.

Faiz Kazancı İyi Geliyor, Bitcoin Kötü Geliyor

Siyonistler tarafından yönetiliyor, siyonizmin eseri Bitcoin ve benzeri iddiaları ortaya atanlar bugün faiz gelirlerine gayet iyi bakan kişiler olması da bir ayrı konu. Bunun yanında Bitcoin ve diğer tüm altkoinlerin arz ve talep dengesine göre değer kazanıp kaybetmesi dolayısı ile en karlı yatırımlardan birisi olarak değerlendiriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu