BitcoinBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Kripto Paralar New York’ta Okullarda Ders Olarak Okutulabilir!

New York Belediye Başkanı'ndan devrim yaşatacak öneri!

Kripto para sektörü Çin yasakları ile sarsılırken ABD’nin bunları tepeden tırnağa kabul etmeye hazırlanması ile tam anlamıyla olumlu bir döneme başladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin için ETF’e onay verilmesinden sonra birbiri ardına gelen açıklamalar aslında ABD’nin genel olarak kripto paralara yönelik bakış açısının değiştiğini gösteriyor. Şimdi de yeni seçilen New York Belediye Başkanı, bunun ne kadar doğru bir tahmin olduğunu ortaya koydu.

Adams, Bitcoin İçin Yeni Vaatler Sundu

Eric Adams, hafta sonu gerçekleştirdiği röportajında kripto para birimlerinin çocuklar tarafından öğrenilmesi gereken varlıklar olduğunu vurguladı.

New York içerisindeki okullarda kripto para dersleri verilmesi gerektiğini belirten Adams, bunun aslında teknoloji dersi olacağını ifade etti.

Gençler arasındaki kripto para farkındalığını arttırmak istediğini belirten yeni başkan, aynı zamanda dükkan sahiplerinin Bitcoin kabul etmesi için de çalışmalara başladıklarını ifade etti.

Şehrin böyle bir girişimde bulunacağını ancak acele etmeyeceklerini ve kimsenin mağdur olmayacağını vurgulayan Adams, her şeyi düzgün yapacaklarının altını çizdi.

Adams, ilk üç maaşını direkt olarak Bitcoin ile alacağını belirterek de aslında lider kripto para birimine ne kadar güvendiğini ortaya koymuştu.

Belediye başkanları arasında bu akımı asıl başlatan ise kesinlikle Miami’nin önde gelen ismi Francis Suarez oldu. Suarez, ilk maaşını da Bitcoin ile alacağını açıklamış ve Miami Coin isimli kripto para birimini piyasaya sürmüştü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu