Kripto Para

Kripto paralar olağanüstü değer kaybetti

Kripto para piyasasında deprem sürüyor.

Kripto paralarda bugün değer kayıpları saatler 19.45’i göstermesinin ardından daha büyük oranlarda yaşanmaya başladı. Bitcoin fiyatı 5.850 dolara kadar gerilerken, 6.230 dolar altına düşüş ardından beklentiler 5.000 dolara kadar düşüş gösterebilecek olduğu yönünde idi. Bugün akşam saatlerine doğru bu beklentiler gerçek oldu ve fiyat 5.850 dolara gerileyerek, son birkaç ay içerisinde en büyük düşüşünü bugün yaşadı. Bir süre önce düşüş yaşamasına rağmen kısa süre içerisinde kendisini toparlayan Bitcoin, bu düşüşün ardında kendisini toparlayabilecek mi? Sorularına yanıt ararken, henüz yatırımcılar düşüş etkisi ile birlikte satış yapmaya, alımları ise durdurmaya başladı.

Piyasada aktif olarak yatırımı bulunan Bitcoin yatırımcılarının büyük bir kısmı zararı göze alarak satış yapmayı tercih ederken, düşük fiyattan alım yapılıp yapılmayacak olduğu sorusu ile beklenti içerisinde olanların sayısında da bir o kadar artış görüldü.

Daha fazla düşüş ihtimali var

Bitcoin‘de fiyatın 2.500 dolara kadar düşüş ihtimali var. FORBES’e göre bu yıl sonunda 9.000 dolar olması beklenen Bitcoin, ilk önce bazı analistlere göre 4.500 dolara kadar düşmesi gerekiyor.

  • Bazı analistlerin yorumlarına göre beklenti bu sene sonunda 22.000 dolar iken, en düşük beklenti ise 100 dolar ve altı olarak lanse edilmekte.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu