Kripto HaberleriHaberlerKripto Paralar Umut Vaad Ediyor

Kripto Paralar Umut Vaad Ediyor

Takip et

Kripto paralar uzun zamandan beri düşüş eğilimi sergileyerek yatırımcılarını üzmekte idi. Ancak kripto para dauyeni Tom Lee’nin yapmış olduğu son açıklama kripto para piyasasının yükseleceği yönünde olunca yatırımcıları yeniden sevindirdi.

Altcoinler Yüz Güldürecek

Fundstrat haberlerinde yer verilen ekonomist Tom Lee’nin görüşü, Bitcoin ve Altcoin % 1,100 artış sağlayabileceği yönünde. Daha önce 2017-2018 yılı sonunda da böyle bir düşüş eğiliminin yaşandığı sonrasında ise hızlı bir yükselişin olduğuna değinen Lee’ni bakalım bu önsezisi doğru çıkacak mı?

Bitcoin yılın başlangıcından bu yana % 1 ve % 1,42 aralarında değer kaybı olarak hareketlilik sergilemektedir. Bitcoin de en çok değer kaybeden Altcoinler arasında Ravencoin ve Enjincoin olup, en yüksek yükselişi ise Monacoin yaşadı. Monacoinin işlem hacminin yaklaşık olarak 33 milyon dolara denk geldiği düşünülür ise Monacoin yatırımcılarının yüzünü güldürmeye başlamış bile.

Lee; böyle durağan süreçlerde Bitcoin’den kazanç elde etmeyi düşünenler için tüyolar vermekte. Bu öneriler; büyük borsa işlemlerinde Altcoinler üzerinden ticaret yapılması, ayrıca Lee’nin Tweetter den önerdiği bir diğer yöntemin ise yatırımcıların Altcoin çöküş aşamasında belirlenip Bitcoin’i bu altcoine yönlendirmek böylece pek bir zarar yaşanmadan bu sürecin atlatılmasını sağlamak. Altcoin dalgalanmaları 24 saat içerisinde % 20’lik hareketlilik sağlıyorsa bu coine para yatırmak kazanç sağlayacaktır Lee’nin bir diğer önerisi de bu sekilde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları