Haberler

Kripto Paralara Karşı Olanlar Tepkilerin Odağında!

Kripto paralara karşı asılsız açıklamalar kripto para sektörünün taban yatırımcılarının tepkisini çekiyor.

Kripto para sektörü ve kripto para birimlerine dair sürekli bazı asılsız yeni açıklamalar ve iddiaları duymak, görmek mümkün. Kripto para birimlerine yönelik kötü algı oluşturmak isteyen, başkalarının kazancını engellemeye çalışan bir grup küçük azınlık tepki çekiyor. Bitcoin veya altcoin sahibi olan yatırımcıların er ya da geç sonunda kaybedecek olduklarını, ‘akıllı’ davranmaları gerektiğini iddia eden bazı kişiler sektörün taban yatırımcıları olarak bilinen az miktardaki yatırımı olanlar başta olmak üzere tüm sektörün takipçileri tarafından tepki çekiyorlar.

Kripto paralar kısa süren geçmişinde binlerce insana kazandırdı ve kazandırmaya bu gidişle eğer bir engel çıkmazsa devam edecek. Binlerce insanın geleceğini ilgilendiren bu konular yatırımcılar tarafından da bir şekilde takip edilmek zorunda kalıyor. Özellikle bu kimseler sosyal medyadan açıklamalar yaparken, kendilerine ait olmayan kapalı hesapları kullanmayı tercih ediyorlar. Tüm bunlar tepki çeken hareketler olduğu kadar asılsız iddialar nedeniyle binlerce yatırımcı da kripto para birimlerini satmak zorunda kalabiliyor.

Yatırımcıların asılsız iddialara inanmaması, bu tür iddiaları ortaya atanlardan uzak durmaları ve asla hesap verilerini paylaşmamaları gerek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu