Kripto Para

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı

Kripto paralar yükseliyor.

Kripto para birimleri bugün tekrar yükseliş durumuna geçti. Kripto para yatırımcılarının 8.000 doları aşan fiyatlar sonrasında beklentileri kısa zamanda yükselişlerin devam ederek 9.000 dolar ve arkasından kısa süre içerisinde 10 bin dolar seviyesini görmekti.

Bitcoin fiyatındaki bu değişim sonucunda bugün yatırımcılar tekrar 8.000 dolar sınırına kadar yükselen kripto para biriminin satın alınabilir durumda olduğunu ve düşüş beklentilerinin bu hamleler ile beraber bittiğini düşünmeye başladı.

Bitcoin fiyatındaki değişimin kısa vadede artış olarak geri dönecek olduğu belirtilirken, yatırımcılar kısa vadede kazançlarının bu yükselişler sonrasında artmasını bekliyor. Bitcoin piyasa hacmi bakımından son zamanlarda 100 milyar doların üzerinde olmayı korurken, yatırımcıların bir kısmı da kripto paraların değerinin düşecek olduğunu ve fiyatlarına buna bağlı olarak büyük oranda azalabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ettikçe kripto para piyasalarında da belirgin oranda hacim artışları ve bu nedenle de talep artışları ile karşılaşmak mümkün. BTC’nin 8.000 dolardan sonraki seviyesi ise 90.000 dolara yükselmesi ve ardından 10 bin doları takip edip yeni rekorlar kırması yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu