Kripto Para

Kripto Paraları Eleştirdiler: Değeri Yok, YoYo Gibi!

SWIFT yönetici ve yetkilileri kripto para birimlerini sert sözlerle eleştirdiler.

SWIFT yetkililerince yeni bir kripto para birimi açıklaması yapıldı. Yeni açıklamada kripto paraların değerinin olmadığı ve ”yoyo” benzeri oldukları ve fiyatın hiçbir zaman için asla stabil olmadığı açıklandı. Kripto paraların stabil olmayan fiyatını eleştiren SWIFT yetkilisine göre kripto para birimleri hiçbir zaman stabil olamayacaklar ve sürekli olarak bu tür değişimlere maruz kalabilecekler. Bitcoin ve altcoin yatırımcılarını hedef almayan ve direkt olarak Bitcoin ve altcoinleri hedef alan bu açıklamalar sadece 1 yetkili değil diğer yetkililer tarafından da açıklandı.

Ödeme sistemi olarak bilinen SWIFT, bu konuda daha önce belirli açıklamalar yapsa da bugüne kadar hiçbir zaman için bu kadar olumsuz bir açıklama yapmamıştı. Kripto para yatırımcıları son yıllarda piyasada bu tür açıklamalara çok fazla sahne oldular ancak hiçbir zaman bu açıklamalar onları kripto para birimlerinden ayırmaya veya yeni kripto para birimi yapmalarını engellemeye neden olmadı. Bu açıklamada rakip bir şirketin farklı bir şirket hakkında yaptığı açıklamaya benziyor ve doğru bulunmuyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu