Kripto Para

Kripto Paraların Değerinin Düşmesi Medyanın Gündeminde

Bitcoin ve altcoin fiyatlarında düşüş yaşanması medyanın gündemine geldi.

Kripto para birimi yatırımlarının değerinde yaşanan düşüş bir süredir devam ediyor. 48 saat kadar kısa bir süre içerisinde yatırımcılar beklediklerini bulamadılar ve 9.500 dolara kadar düşüş gösteren Bitcoin yatırımcılara verecek oldukları kararlar ile ilgili akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Kripto paraların değeri düştüğü için bazı kimseler değer kaybının ne kadar sürecek olduğu hakkında merakla bekliyorlar. Analistler kısa süre içerisinde 10.400 doların üzerinde fiyat seviyesinin görülebilecek olduğu konusunda uyarsa da birçok kripto para yatırımcısı ise bu fiyat seviyesine yükseliş konusunda pek fazla kısa süre içerisinde yükseliş olamayabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli faktörlerden bir tanesi olan balinaların yapacakları her bir işlem yatırımcılar için bekledikleri fiyat yükselişinin temelini oluşturacak.

Kripto para medyası ise son dönemde yaşanan düşüşleri sitelerine yansıtarak çok sayıda kripto paranın düşüş eğilimi göstermeye devam ettiğini ve değer kaybının artması sebebiyle yatırımcıların satış hamlesine daha fazla ağırlık vermeye başladıkları bilgisini geçti. Bitcoin fiyatının ne kadar düşecek olduğuyla ilgili birçok analist ise bir süre zaman alabileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu