bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Paraların Değerinin Yükselmesi Mümkün

Kripto Paraların Değerinin Yükselmesi Mümkün

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para birimlerinin değeri son zamanlarda düşüyor. Bitcoin piyasa hacmi ve fiyatının düşmesi ve buna bağlı olarak kar satışlarının sürekli olarak artması yatırımcıların tepkisi ile karşılaşıyor. Yatırımcılar, başta Bitcoin olmak üzere farklı altcoinlerin değerinin düşmesini istemediklerini ve bu nedenle yatırımların değerinin düşmesine bağlı olarak kar satışları ile panik olarak hemen satış yapmak zorunda hissettiklerini belirtmekteler.

Ancak kripto para uzmanları kripto para yatırımlarının değerinin artacak ve değerinin yükselecek olduğunu açıkladı. Beklentilerinin yakın zamanda düşüş olabileceğinden yana olsa da uzun vadede değerinin artabilecek olduğunu belirten kripto para birimi analist uzmanları bunun arkasında yatan sebebin ise kripto para birimlerine yönelik ilginin olduğunu açıkladı.

Bitcoin ve diğerlerinin yakın zamanda yeni rekorlar kırması mümkün. Ancak kısa zamanda 20 bin dolar rekorunu beklemek pek doğru değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları