Kripto Para

Kripto Paraların Fiyatı Düştükçe Sinirler Geriliyor

Kripto para birimlerinin değeri düştükçe yatırımcıların sinirleri geriliyor.

Kripto paralar yatırımcılar için çok büyük önem taşıyor. İnsanlar kripto para sahibi olmanın yollarını ararken, bazıları da kripto para yatırımları konusunda olumsuz düşünüyor. Bir süredir asla 10.000 dolar seviyesini aşıp 11.000 dolar seviyesine ulaşamayan Bitcoin’in bu dönemde başta Çinli kripto para yatırımcıları olmak üzere Asya merkezli yatırımcıları sinirlendirdiği, bazı yatırımcıların bu konuda tepki gösterip satışları arttırdıkları biliniyor. Weibo, Reddit ve daha çok çeşitli dijital medya platformlarında Çinli kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin’e güvenerek satın aldıklarını ancak kısa bir süredir bekledikleri yükselişin gerçek olmadığını ifade ediyor.

Bitcoin’in yükselmesi gerektiğini aksi durumda daha fazla sorun yaşayabilecek olduklarını düşündüklerini iddia eden Çinli BTC sahipleri, kısa süre içerisinde bunun ne kadar mümkün olabileceği konusunda ise kendilerinin bir bilgi sahibi olmadıkları için belirli bir tarih beklemediklerini ancak kısa sürede yükselişler görülmezse daha büyük satış hamlelerinin Çinli kripto para yatırımcıları için mümkün olacağını ifade ediyor. Çinli yatırımcıların bir diğer eleştirisi de Bitcoin fiyatının bir türlü rekor kıramaması ve 2 senedir hiç rekor kırmamasından dolayı olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu